Konzolová verzia hry Phasmophobia dostala ďalší odklad. Kedy sa jej dočkáme?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Kooperatívna hororová hra Phasmophobia sa na konzolách nedočká októbrového vydania. Dochádza tak k ďalšiemu odkladu, čo fanúšikov nervy drásajúcich hier rozhodne nepoteší. Pôvodne mala Phasmophobia na konzoly doraziť v predbežnom prístupe počas augusta tohto roku, ale kvôli požiaru v priestoroch štúdia Kinetic Games, musel byť termín presunutý.

Na vine sú okrem nedávneho požiaru v samotnom štúdiu Kinetic Games aj problémy pri portovaní hry na PSVR2. Samotní tvorcovia sa k odkladu vyjadrili nasledovne:

- Reklama -

„Vzhľadom na to, že sa po založení novej kancelárie stále snažíme prispôsobiť nutnosti pracovať na diaľku, k čomu sme sa museli uchýliť kvôli požiaru, narazili sme na nepredvídateľné problémy pri adaptácii hry pre konzoly. Ďalšie problémy boli spôsobené prepracovaním mapy Maple Lodge Campsite, a to za účelom zlepšenia výkonu na PSVR2. Zatiaľ čo sme dúfali, že hru vydáme pri príležitosti špeciálnej Halloweenskej udalosti, komplexné riešenie našich súčasných problémov, žiaľ, vyžaduje viac času.”

Autori zo štúdia Kinetic Games zatiaľ neoznámili nový dátum vydania, a tak nezostáva než dúfať, že sa fanúšikovia kooperatívnych hororov dočkajú ešte tento rok.

„Budeme vás informovať o našom pokroku a nový dátum vydania oznámime, akonáhle budeme vedieť viac. Usilovne pracujeme na minimalizácii dopadu tohto odkladu a úprimne ďakujeme za vašu trvalú podporu,“ dodáva štúdio.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -