Majitelia PlayStation 4 si môžu Cold War zahrať tento víkend

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Stredajší večer nám priniesol očakávanú „konferenciu“ PS5 Showcase, prostredníctvom ktorej sme sa dozvedeli nové informácie o chystaných hrách na next-gen konzoly. Svoje miesto v nej získal aj titul Call of Duty. Informácie priniesol portál GameSpot.

Okrem predstavenia novej kampane vyšlo najavo, že majitelia PS4 dostanú tento víkend prístup k alfa verzii multiplayeru Black Ops Cold War. Od 18. do 20 septembra si tak budú môcť sami vyskúšať čo novinka od vydavateľstva Activision prinesie.

Počas konferencie titul priblížil kreatívny riaditeľ Dan Vondrak zo spoločnosti Raven Software. Mohli sme vidieť misiu „Nowhere Left To Run“, ktorá sa odohrávala na letiskovej dráhe v Turecku. Vrátili sa aj staré známe tváre v podobe Woods-a a Mason-a, ktorí sa opäť postavia zoči voči nepriateľom.

V prebiehajúcej bitke sa použili známe bojové strely a „hračky“ ako napr. obľúbený RC-XD, ktorý sa postaral o zničenie celého lietadla. Z ďalších informácií vyplynulo, že štúdia si prácu podelili.

Kým ľudia zo Treyarch pracujú primárne na multiplayer časti, kompetentní z Raven majú na starosť kampaň. Už teraz v nej sľubujú viac nelineárnych prvkov, pričom sa majú zachovať známe COD momenty, pričom toto skĺbenie vyzerá na prvý pohľad dosť dobre.

Call Of Duty: Black Ops Cold War vyjde 13. novembra. Hráči na PlayStation 4 tak dostanú náskok v podobe možnosti zahrať si multiplayer, a to už tento víkend. Následne sa ešte pred vydaním uskutoční ohlásené beta testovanie, a to v termíne od 8. do 12. októbra.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Majitelia PlayStation 4 si môžu Cold War zahrať tento víkend […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x