Marcová ponuka hier v PlayStation Plus: akčná bojovka, preteky i hororové zakrádanie sa

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Spoločnosť Sony odhalila hry, ktoré si v marci tohto roku budú môcť do digitálnej knižnice pridať všetci predplatitelia PlayStation Plus. Ponuka titulov by mala potešiť širokú škálu hráčov.

Začnime zaradením netradičnej bojovej hry Sifu. Túto ťažkú kung-fu záležitosť z roku 2021 som si chcel už dlho vyskúšať, ale mal som strach, pretože podobné tituly veľmi často nehrám. Nebol som si teda istý, či ma cesta za pomstou bude baviť, keď hlavný hrdina po každej smrti zostarne až nakoniec zomrie. Od vydania sa Sifu pekne rozšírilo, a to v rámci bezplatných aktualizácií. Hra ponúka 5 nových herných režimov, 15 dynamických lokácií a 120 výziev s veľkolepými súbojmi a neľútostnými súpermi.

Druhou hrou je F1 23. Oficiálne preteky formuly 1 z minulého roka ponúkajú novú kapitolu príbehového režimu Braking Point s napínavými momentmi a rivalitou. Samozrejmosťou je zahrnutie nových okruhov v Las Vegas a Lusail v Katare alebo ďalšie trate, jazdci a monoposty zo sezóny 2023.

Tretia hra je tiež veľmi odlišná. Po kung-fu bojovke a pretekoch prichádza hororové zakrádanie v Hello Neighbor 2. Je na vás, aby ste odhalili tajomstvá, ktoré skrývajú vaši príšerní susedia. Je v tom ale háčik: Každý sused je ovládaný pokročilou umelou inteligenciou. Dokážete prekabátiť svojich susedov a zistiť, čo skrývajú?

Na záver Sony vytiahla z klobúka rozšírenie The Witch Queen pre Destiny 2. Na hranie je nutné vlastniť pôvodnú hru, ktorá je zadarmo na PS Store. Všetko bude dostupné od 5. marca do 1. apríla na PS5 a PS4. Naďalej platí predošlá ponuka zahŕňajúca Steelrising, Foamstars a Rollerdrome.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x