Microsoft počas Gamescomu ukáže viac ako 30 hier. Na čo sa môžeme tešiť?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Už o necelé tri týždne sa môžeme tešiť na ďalšiu hernú letnú konferenciu – Gamescom 2023. Microsoft na svojich oficiálnych stránkach už potvrdil, aké hry na podujatí ukáže.

Microsoft oznámil, že v Kolíne nad Rýnom predstaví vyše 30 hier. Veľkú väčšinu si návštevníci budú môcť vyskúšať od 23. do 27. augusta v obrovskom stánku, kde bude pripravených vyše 150 herných staníc.

- Reklama -

Chystá sa aj špeciálny priestor, kde si až 300 ľudí naraz môže pozrieť prezentáciu vybraných hier. K videniu bude Starfield, Forza Motorsport či Ara: History Untold od štúdia Oxide Games. Tieto hry evidentne nebudú k dispozícii prostredníctvom hrateľných ukážok.

To ale neplatí pre Towerborne, počin štúdia Stoic bude možné vyskúšať po prvýkrát. Hrateľné ukážky chystajú aj autori hier S.T.A.L.K.E.R 2, Payday 3, Armored Core VI: Fires of Rubicon, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Under the Waves, Persona 5 Tactica, Party Animals a tak ďalej.

O zábavu neprídete ani v prípade, že sa na veľtrh nechystáte. Microsoft totiž ponúkne niekoľkohodinové živé streamy, v ktorých do hĺbky rozoberie niektoré z prezentovaných hier, chýbať nebudú ani aktuálne ukážky a rozhovory s vývojármi.

- Reklama -

Celý rad hier sa tiež ukáže v rámci akcie Opening Night Live, ktorá sa uskutoční už 22. augusta. Showcase odštartuje o 20:00 h.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -