Na dabingu do Kingdom Come: Deliverance 2 sa pracuje vo veľkom. Fanúšikov potešil aj sám Vávra

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Obsadenie českého dabingu do veľmi očakávaného Kingdom Come: Deliverance 2 bolo zatiaľ zahalené tajomstvom a mlčaním. To prelomil sám kreatívny riaditeľ štúdia Warhorse Dan Vávra, keď na Facebooku zdieľal príspevok z nahrávacieho štúdia so psom, ktorého majiteľom nie je nikto iný ako herec Richard Wágner, ktorý prepožičal svoj hlas už fanúšikovskému dabingu do prvého dielu. Vlastníctvo psa sám Dan Vávra v komentároch potvrdil, teda máme potvrdené prvé meno v obsadení českého dabingu a zároveň to najzásadnejšie.

Pripomeňme, že v máji sme informovali o dokončení práce dabingu hlavného hrdinu v anglickom jazyku. Viac o tejto téme nájdete >>>TU.

- Reklama -

Vráťme sa však späť k samotnému Richardovi Wágnerovi, ktorý sa po oznámení hry na svojich sociálnych sieťach vyjadroval a odpovedal na otázky fanúšikov, či bude obsadený aj v druhom diele. Jeho vtedajšou odpoveďou bolo, že ani nebol oslovený, a teda v ďalšom diele nedabuje. Situácia sa však najskôr zmenila a obľúbený dabér už znova nahráva. Zatiaľ žiadne formálne či oficiálne oznámenie zo strany vývojárov z Warhorse neprišlo, ale to môže byť iba otázkou času. Návrat obľúbeného Richarda Wágnera však zaiste poteší nejedného hráča a fanúšika.

Tak snáď si z nás len Daniel Vávra nerobí srandu. Kingdom Come: Deliverance 2 by malo vyjsť ešte tento rok na PS5, Xbox Series S/X a PC. Český dabing bude na všetkých platformách.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x