Kingdom Come: Deliverance II dostane oficiálny český dabing. Hráči však radosť nemajú

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

S minulotýždňovým oznámením druhého pokračovania RPG titulu od českého štúdia Warhorse došlo zároveň aj potvrdenie o tom, že hra dostane oficiálny český dabing. Ten v prvom dieli Kingdom Come: Deliverance chýbal.

Fanúšikovská komunita sa však o dabing postarala sama. Pomerne dobrú prácu ocenili aj samotní vývojári a pri príležitosti piateho výročia vydania KCD 1 ho do hry pridali oficiálne. To, že druhé pokračovanie dostane oficiálny dabing hneď od vydania ešte tento rok, tak hráči ocenili.

- Reklama -

Ako však vychádza najavo, vyzerá to tak, že pôvodní dabingoví herci sa na pokračovaní podieľať nebudú. Na sociálnej sieti TikTok to potvrdil hlas hlavnej postavy, Jindřicha, Richard Wágner.

Do dvojky sa pravdepodobne nevrátim. Na to, aby som sa ako hlas Jindry vrátil, sa mi ešte nikto neozval, takže hádam, že ho dabovať nebudem

povedal vo videu Wágner
@richardwagner__

Odpovědět uživateli @nwm_jaksejmenovat245 a je to venku haha 🥲🥲🥲 #dabing #dabér #kingdomcomedeliverance #jindřich #henry

♬ původní zvuk – Richard Wágner

Hráči si tak zrejme budú musieť zvyknúť na nové hlasy. Vzhľadom na to, že aj podľa vývojárov bude hra pokračovať v momente, kde skončila jednotka, to však bude ťažké. Obzvlášť, keď jednotku budete hrať tesne pred vydaním dvojky.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x