Na internet unikol ďalší zoznam hier zdarma od Epic Games Store, ktorý je zatiaľ správny

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Už sme vás informovali o tom, že Epic Games Store takto pred Vianocami rozdáva množstvo hier úplne zadarmo. Rovnako sme vám priniesli článok o tom, že na internet unikol možný zoznam titulov, ktorý bol plný AAA hier.

Najnovšie sa na internete objavil zoznam, ktorý vyzerá byť správnejší. Minimálne do dnešného dňa totiž hry zo zoznamu zodpovedajú tomu, čo Epic Game Store ponúka. Mimochodom od dnes od 17. hodiny do zajtrajšieho večera je zadarmo k dispozícii Alien: Isolation.

Vráťme sa však späť k zoznamu. Ak sa ukáže ako pravdivý, mali by sme sa dočkať hier ako Metro 2033, Tropico 5 či Jurassic World Evolution. Celý zoznam si môžete pozrieť v nasledujúcom príspevku na sociálnej sieti Twitter.

Či je nový zoznam hier skutočný, ukáže až čas. Každopádne ale Epic Games Store opäť raz pripravil skvelú akciu, ktorá pritiahne pozornosť veľkého množstva hráčov.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Tento rok sme vám priniesli obrovské množstvo noviniek z herného sveta. Niektoré vás zaujali menej, niektoré naopak vystrelili do výšok. Nižšie nájdete päť najčítanejších noviniek na našom webe za rok 2020, aspoň teda za druhý polrok. Na prvom mieste sa umiestnila naša novinka o hre Far Cry 3 zadarmo, keďže sme vám ju ako prvý herný web na Slovensku priniesli aj s podrobným návodom ako si ju aktivovať. Zvyšné štyri najčítanejšie novinky boli o tom ako podľa jedného z vývojárov Cyberpunk-u potrebovala hra viac času na vývoj, ďalšou bola novinka, ktorá zaujímala snáď každého fanúšika PlayStationu. A to jeho cena a dátum vydania. Samozrejme na svoje si prišli aj fanúšikovia Xboxu, ktorých sme tiež informovali o cene a dátume vydania Series X a netreba zabúdať na uniknutý zoznam hier, ktorý patrí hlavne k hrám, ktoré ponúka Epic Games Store práve teraz. […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x