Nintendo rozširuje knižnicu NES pre Switch Online

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Nintendo pokračuje v posilňovaní svojej služby Switch Online + Expansion Pack o nové hry. Dnes sa zamerala na základnú úroveň, do ktorej pribudlo neuveriteľných sedem hier pre knižnicu NES.

Medzi nové tituly, ktoré je teraz možné hrať v službe, patria Urban Champion (1986), Golf (1985), Donkey Kong Jr. Math (1986), Mach Rider (1986), side-scrollingová plošinovka The Mystery of Atlantis (1986) od spoločnosti Sunsoft – v Japonsku známa ako Atlantis no Nazo, a dve hry, ktoré boli predtým uvedené v kolekcii Rare Replay, Solar Jetman (1990) a Cobra Triangle (1989).

- Reklama -

Nintendo v súčasnosti poskytuje vo vybraných regiónoch bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu Switch Online, ktorá sa obnovuje, aj keď ste ju už predtým využili.

Japonsko tiež dostalo niekoľko rôznych hier pre Famicom. Namiesto hier The Mystery of Atlantis, Solar Jetman a Cobra Triangle získalo prvú hru Mahjong na systéme, adventúru Famicom Mukashibanashi: Shin Onigashima od spoločnosti Nintendo a hru Gomoku Narabe Renju podobnú hre Connect Five.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x