O Skull and Bones hráči nemajú záujem ani v skúšobnej verzii

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ubisoft strieľa slepými. Francúzom sa nedarí nalákať hráčov do Skull and Bones. O pirátsku onlinovku nie je záujem ani v rámci bezplatnej skúšobnej verzie, kedy si každý záujemca môže nasadiť pirátsku čapicu a pustiť sa do dobrodružstva na prvých osem hodín. Ubisoft určite nemôže byť spokojný s výsledkami. Tie sú podľa zdrojov servera Insider Gaming veľmi zlé.

Skull and Bones si zahralo približne 850-tisíc hráčov. Započítava sa aj ona osemhodinová trial verzia. To je pre hru, ktorú vydavateľ nazýva AAAA, veľmi smutný. Na druhú stranu hráči vo vojnovom MMO trávia priemerne tri až štyri hodiny denne.

Je jasné, že v dohľadnej dobe zo Skull and Bones hit nebude. Podľa zdrojov za malý záujem môže vysoká, plná cena. 70 dolárov (80 eur) je za toto skrátka veľa. Čo myslíte, vypočuje Ubisoft kritiku a poponáhľa sa zľavou? Ja by som sa nedivil, keby jedného krásneho dňa bolo Skull and Bones free-to-play.

Medzitým dôjde na prvú sezónu. Raging Tides pripláva v utorok 27. februára a prinesie prvé legendárne pirátske bitky. Hlavným zloduchom sezóny bude Philippe La Pete. Svoje flotily lodí bude postupne vypúšťať na šíre more. Každý stret s týmito loďami bude ťažší a na konci sezóny vyvrcholí boss fightom.

Ďalšie nebezpečenstvo predstavujú morské príšery. V prvej sezóne sa objaví Tylosaurus, dravý morský plaz z neskorej kriedy. Ako prežil do zlatého veku pirátstva, sa môžeme len dohadovať, ale bude v Indickom oceáne.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x