Obľúbená slovenská stratégia Workers & Resources opustí vody predbežného prístupu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Po piatich rokoch v predbežnom prístupe vyjde plná verzia komplexnej ekonomickej stratégie Workers & Resources: Soviet Republic od slovenského štúdia 3Division. V piatok bolo oznámené, že verzia 1.0 dorazí v priebehu roka 2024. Presný dátum vydania nebol oznámený.

Oznámenie sprevádza nový trailer a ďalšie informácie. Workers & Resources: Soviet Republic bolo v early access na Steame spustené 15. 3. 2019 a odvtedy sa výrazne rozšírilo a zlepšilo. Vývojári odviedli naozaj kus práce a ponúkajú záujemcom prepracovanú budovateľskú a ekonomickú stratégiu, v ktorej majú za úlohu vybudovať sovietsku republiku a premeniť chudobnú krajinu na bohatú priemyselnú veľmoc. Nechýbajú výrobné reťazce a plne simulovaná globálna ekonomika. Musíte sa starať o život obyvateľov od vzdelania cez prácu a vernosť k strane po zločinnosť.

- Reklama -

„Spravujte všetky aspekty svojej republiky v tejto hre na budovanie mesta so sovietskou tematikou. Vďaka plánovanému hospodárstvu máte pod kontrolou všetko od ťažby suroviny cez výrobu tovaru až po poskytovanie služieb – využite túto moc a robte rozhodnutia, ktoré majú vplyv na každodenné životy ľudí a ich vernosť voči národu. Či už ide o stavbu, prepravu, obchod, zdravotnú starostlivosť, vzdelanie, zábavu, turizmus, alebo akýkoľvek ďalší z nespočetných aspektov úplne rozvinutého mesta, je na vás, aby ste rozhodli o dostupnosti, prístupnosti a kvalite. Zápaste s hlbokou simuláciou globálnych výrobných reťazcov, zatiaľ čo budete hľadať úrodnú pôdu, rudné žily a schodné pozemky, na ktorých vystavíte svoj národ – kiež na vás rádiové stanice spievajú chválospevy a občania sa radujú vo svojej slávnej sovietskej republike,“ dočítame sa v popise.

Plná verzia zahrnie špeciálnu kampaň, ktorá bude slúžiť ako oficiálny tutoriál. Ten je potrebný, pretože dlho trvá, kým pochopíte základy a potom ďalšie časti. V špeciálnej kampani sa hráči ocitnú v koži nedávno zvoleného úradníka novo vznikajúcej bývalej sovietskej republiky. K dispozícii budú ministri z rôznych odborov, ktorí hráčom pomôžu vybudovať základy nového mesta, vytvoriť základné priemyselné a poľnohospodárske kapacity a zaistiť dlhodobú prosperitu štátu a jeho obyvateľov. Prvé dve časti budú pripravené na testovanie v priebehu niekoľkých nasledujúcich týždňov a potom budú vydané ku koncu januára, zatiaľ čo tretia časť kampane by mala vyjsť neskôr v roku 2024.

Workers & Resources: Soviet Republic sa predáva za 39,99 € a má veľmi pozitívne užívateľské recenzie. Hra má slovenskú textovú lokalizáciu.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x