Path of Exile 2 dostalo ďalší odklad

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Vyzývateľ Diabla je znovu odložený. Verejná beta Path of Exile 2 nebude spustená na začiatku leta, v pláne bola na 7. júna, ale až koncom tohto roka. Vývojári si vyžiadali viac času na vylepšenie hry na úroveň, s ktorou budú spokojní.

V správe fanúšikom priznávajú, že po obsahovej stránke majú všetko pripravené. Podcenili ale, ako dlho bude trvať, kým vylepšia hrateľnosť. Namiesto bety bude v júni dostupná uzavretá alfa.

- Reklama -

Napriek odkladu sme sa dočkali nových materiálov. Tvorcovia začali s predstavovaním tried. Ako prvé predvádzajú možnosti a zručnosti Rangera. Táto trieda disponuje rýchlym lukom a je veľmi mrštná. Vo videu môžete vidieť napríklad mrazivé šípy aj špeciálne projektily.

Path of Exile 2 bude dostupný ako free-to-play hra na PC. Čakanie si budú môcť hráči pôvodného Path of Exile skrátiť pri novom rozšírení Necropolis, ktoré dorazí 29. marca. V prídavku pomôžete hrobárovi Arimorovi uložiť duchov na odpočinok a budete experimentovať s ich dušami, aby ste vytvorili mocné predmety.

Zoznámte sa s duchmi strašiacimi vo Wraeclaste pohľadom do Arimorskej lucerny. Lampáš vám umožní manipulovať s duchmi a rozhodnúť sa, ktoré budete prenasledovať. Bolo by múdre neponáhľať sa s rozhodovaním, pretože duchovia nie sú zhovievaví

upozorňuje tlačová správa

Necropolis Challenge League potom prináša množstvo zmien v endgame, nové mapy a bossa pre 17. úroveň a nové premenené drahokamy.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x