POZOR! Na internet unikajú spoilery z Final Fantasy VII Rebirth

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Už 29. februára dorazí pokračovanie remake-u Final Fantasy VII, tentoraz s podtitulom Rebirth. Viac ako dva týždne pred vydaním sa fanúšikovia série začínajú stretávať so spoilermi, ktoré sa šíria prostredím internetu. Pokiaľ druhú časť nového stvárnenia kultového dielu netrpezlivo očakávate, surfovanie naprieč sieťou pre vás bude v nasledujúcich dňoch veľmi nebezpečným koníčkom.

Predstavte si, že sa tešíte na novú hru, film, knihu či seriál a niekto vám dopredu prezradí časť deja, v horšom prípade aj zásadné zvraty alebo priamo koniec. Nikto nemá rád spoilery, ale väčšina z nás sa s nimi pravdepodobne už stretla. V rizikovej situácii sa teraz nachádzajú fanúšikovia populárnej JRPG série Final Fantasy, ktorá bude 29. februára 2024 rozšírená o druhú časť remake-u siedmeho dielu. Na internet totiž začali unikať screenshoty, videá a popisy príbehových udalostí.

- Reklama -

Najnebezpečnejšie sú v tomto prípade samozrejme sociálne siete ako Reddit či TikTok. Značná časť spoilerov je síce na prvý pohľad falošná, ale niektoré vyzerajú vskutku vierohodne a mohli by vám pokaziť zážitok z hrania. Hoci ide o remake starého dielu, v žiadnom prípade nemožno hovoriť o prerábke jedna ku jednej.

O tom sme sa mohli presvedčiť už v roku 2020, keď vyšlo Final Fantasy VII Remake. Minulý týždeň navyše unikol aj zoznam trofejí, ktorého skúmanie vám taktiež môže uškodiť. Pokiaľ sa na Final Fantasy VII Rebirth naozaj tešíte, postupujte veľmi obozretne. Hra vychádza 29. februára 2024, a to exkluzívne na hernej konzole PlayStation 5. V prípade, že si chcete titul najskôr vyskúšať, radosť vám určite urobí nedávno vydaná demoverzia.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x