Predobjednať si Xbox Series X či S budeme môcť už čoskoro

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Nekonečné čakanie sa skončilo. Obe konzoly novej generácie od Sony i Microsoftu boli predstavené, poznáme podrobnú špecifikáciu, už si ich len objednať. Zatiaľ čo v prípade PS5 už takáto možnosť je, záujemcovia o Xbox Series X alebo S si ešte pár dní počkajú.

Web Game Informer uvádza, že predobjednávky na Xbox Series X či S sa celosvetovo spustia 22. septembra od 17. hodiny. Nové konzoly budú k dispozícii u všetkých významných maloobchodných predajcov vrátane GameStop, Best Buy, Target, Walmart, Amazon, Newegg a ďalších.

- Reklama -

Na verejnosť neprenikli žiadne informácie, že by sa možnosť predobjednania mala meniť v závislosti od krajiny. Je preto pravdepodobné, že tento dátum a čas budú platiť aj pre slovenských hráčov.

Konzoly od Microsoftu sa budú predávať za 499 €, respektíve za 299 €. Nielen oni, ale aj tie od Sony majú skutočne čo ponúknuť, preto sa niet čomu diviť, že trh horí nedočkavosťou. V prípade PS5 môžeme dokonca hovoriť o vypredaní prvých kusov, a teda ak ste si u nás konzolu doteraz neobjednali, zrejme ju už 19. novembra nedostanete.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x