V Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator si budete môcť kúpiť ojazdený kamión

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

V SCS Software nešetria novinkami. Máme tu ďalšiu zaujímavosť o pripravovanej veľkej aktualizácii 1.49 pre Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator. Len pred časom nás autori informovali o efektoch počasia, ktoré budú vylepšené, vrátane bleskov a nočnej oblohy s Mesiacom. Teraz sa dozvedáme o pridaní predajcu ojazdených kamiónov.

Ojazdené nákladné vozidlá budú pochopiteľne lacnejšie, teda si ich budete môcť kúpiť oveľa skôr a tým rozbehnúť svoju vlastnú firmu. Táto možnosť sa bude hodiť najmä pre nováčikov, ktorí chcú začať budovať svoju prepravnú spoločnosť bez veľkých investícií. Na výber budú kamióny s rôznym najazdeným počtom kilometrov a opotrebovaním, čo bude uvedené v ich hviezdičkovom hodnotení.

- Reklama -

V súvislosti s touto novinkou vývojári vylepšia systém poškodenia a opráv, aby ste si kamión mohli pekne opraviť. Diely budú novo rozdelené do troch typov poškodenia. Poškodenie bude možné opraviť, opotrebované diely bude nutné vymeniť, zatiaľ čo trvalé opotrebenie je možné obnoviť iba celkovou renováciou vozidla. Pôjde o drahší postup, ale je to jediný spôsob, ako dostať váš nákladný automobil a príves do pôvodného stavu.

Tiež budete mať lepšiu kontrolu nad údržbou vozidla. Na základe vlastného úsudku sa rozhodnete, ktoré diely opravíte a ktoré vymeníte. Keď si nebudete istí, môžete požiadať o odbornú radu.

Bohužiaľ nevieme, kedy aktualizácia 1.49 vyjde.

- Reklama -

Aby tých noviniek nebolo málo, tak do Euro Truck Simulatoru 2 sa formou plateného dodatočného balíčka dostávajú návesy turenskej spoločnosti TIRSAN. DLC stojí 3,99 €.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -