Rocket League predstavil, ako bude vyzerať na nových konzolách

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Prví šťastlivci už majú novú generáciu konzol, či už od Microsoftu, alebo od Sony doma. Pomaly preto môžu skúšať aj prvé hry. Jednou z nich je aj Rocket League, ktorá sa stala ešte v septembri voľne dostupnou hrou.

Včera sa vývojári podelili prostredníctvom blogu so svetom s informáciou, ako bude hra na nových konzolách vyzerať. Hneď na úvod musíme skonštatovať, že viac radosti zrejme bude na strane fanúšikov Xboxu.

- Reklama -

Xbox Series X

Táto konzola ponúkne pri hraní titulu od vývojárov z Psyonix dva režimy. Quality mód ponúkne natívne 4K rozlíšenie s HDR v 60 FPS. Ak hru budete hrať na obrazovke s 1080p, tak tá bude renderovaná zo 4K na 1080p rozlíšenie.

Performance mód ponúkne hru zo 70 % v 4K rozlíšení pri 120 FPS s HDR. Rovnako ako v prvom prípade aj tu platí, že pri obrazovke 1080p, bude hra renderovaná do 1080p rozlíšenia.

Xbox Series S

Menšia sestra ponúkne taktiež oba vyššie spomínané módy, ale s nižším rozlíšením. Quality mód hru zobrazí v 1080p rozlíšení a 60 FPS s HDR. Performance mód ponúkne rozlíšenie 1344×756, čo predstavuje 70 % z rozlíšenia 1080 a 120 FPS s HDR.

- Reklama -

PlayStation 5

Konzola od Sony zatiaľ ponúkne 4K rozlíšenie s metódou „checkerboard“ pri 60 FPS s HDR. Iné módy, ako je tomu v prípade Xboxu oznámené neboli.

Na záver vám do pozornosti ponúkame tento náš článok, kde sme si o Rocket League povedali viac. Dozviete sa čo to vlastne je, čo mu predchádzalo a viacero ďalších zaujímavostí.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x