SnowRunner, Atomic Heart, A Plague Tale: Requiem – toto všetko môžete získať v týchto dňoch výrazne lacnejšie

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Focus Entertainment organizuje týždeň vydavateľa na Steame. Pri príležitosti tejto akcie si môžete doplniť digitálnu knihovňu a za zvýhodnenú cenu kúpiť najrôznejšie hry.

Medzi zľavnenými titulmi nájdeme first-person strieľačku Atomic Heart s atmosférou BioShocku, ktorá je zľavnená o 34 % na 39,59 eur. O polovicu lacnejšie je ponúkaná off-road simulácia SnowRunner (14,99 eur), kedy môžete kúpiť aj edície s ročnými season passmi, aby ste si užili aj dodatočný obsah.

- Reklama -

Upozorniť sa patrí aj na príbehové dobrodružstvo A Plague Tale: Requiem (s českými titulkami) za 24,99 eur (zľava 50 %), Evil West s nakopávaním zadkov démonom a upírom za polovicu (26,49 eur) alebo Hardspace: Shipbreaker za 17,49 eur. Tu máte za úlohu rozoberať vraky vesmírnych lodí.

Ak túžite po akcii, je tu multiplayerová akcia Isonzo zasadená do prvej svetovej vojny, bojovka Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge, tímová taktická strieľačka Insurgency: Sandstorm a trošku hororovejšia Blacktail s legendou o babe Yaze.

Na záver len dodáme, že zľavy sú platné do 18. 9. 2023.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -