Špekulácie: GTA VI je už takmer hotové, vo vývoji sú tituly Red Dead Redemption 3 a Hogwarts Legacy

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Štúdio Rockstar Games aktuálne usilovne pracuje na pokračovaní mestskej akcie Grand Theft Auto. Zdá sa však, že už sa vrhlo aj na pokračovanie obľúbenej kovbojky.

Z augustových čísel priamo od spoločnosti Take-Two Interactive vyplýva, že si druhý diel Red Dead Redemption pripísal už viac ako 55 miliónov predaných kópií, bolo by teda trochu zvláštne, keby značka zostala ležať ľadom.

- Reklama -

Twitterový účet MyTimeToShine v tejto súvislosti informuje, že to tak nebude, v Rockstar Games sa podľa všetkého už začal pripravovať ďalší diel. Podrobnosti však chýbajú.

Je dôležité dodať, že MyTimeToShine pravidelne servíruje nepotvrdené správy z filmovej brandže, najčastejšie sa zameriava na snímky so superhrdinami. Účet si už dávno získal reputáciu a teraz je vnímaný ako spoľahlivý zdroj informácií. K dianiu okolo videohier sa bežne nevyjadruje, to sa ale zrejme zmení.

Jeden z ďalších príspevkov sa totiž týka pokračovania Hogwarts Legacy, na ktorom sa už podľa všetkého začalo pracovať. Aj v tomto prípade dáva zmysel, že komerčne úspešný projekt dostane ďalší diel, opäť ale chýbajú bližšie detaily.

- Reklama -

 

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -