Spoznali sme dátum vydania PC verzie Horizon Forbidden West

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Tvorcovia Horizon Forbidden West potvrdili všetky vylepšené funkcie, ktoré budú súčasťou Complete Edition na PC a taktiež odhalili jej dátum vydania.

Na PC vyjde kompletná edícia, ktorá ponúkne základnú hru, rozšírenie Burning Shores, digitálny soundtrack, artbook a taktiež komiks Horizon Zero Dawn Vol. 1: The Sunhawk. Pár drobností sa nájde aj priamo v hre, ide napríklad o nové outfity či maľby na tvár.

- Reklama -

Horizon Forbidden West bude na PC obsahovať niekoľko grafických vylepšení, vrátane podpory ultrawide displejov a upscalingu pre grafické ovládače Nvidia DLSS 3, AMD FSR a Intel XeSS. Hra bude tiež obsahovať odomknutý framerate, rovnako ako plnú podporu DualSense doplnenú o propagovanú haptickú spätnú väzbu ovládačov. Je potvrdený aj dátum vydania, ktorý je stanovený na 21. marca.

Port Horizon Forbidden West na PC nasleduje trend, kedy Sony uvádza niektoré zo svojich najväčších first-party titulov na počítače. Niekoľko najväčších titulov Sony z poslednej doby, ako Spider-Man: Miles Morales, God of War a The Last of Us Part 1, sa dostalo na PC, obvykle po nejakom období konzolovej exkluzivity. Nedávne zvesti tiež naznačujú, že portov by sa mohli dočkať aj hry ako Ghost of Tsushima a Demon’s Souls.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x