Starfield zaberie ešte viac ako predpokladaných 125 GB

Mário Gurský Mário Gurský

Fanúšikovia spoločnosti Bethesda vždy vedeli, že Starfield bude absolútne obrovská hra, ale teraz vieme, že je ešte väčšia, než sme si pôvodne mysleli. Aspoň čo sa týka veľkosti inštalácie.

Služba Steam predtým uvádzala veľkosť súboru hry Starfield 125 GB – čo je už obrovské číslo – ale teraz sa zdá, že toto číslo bolo aktualizované na strane spoločnosti Microsoft. Ak sa teraz pozriete do obchodu Microsoft Store alebo do aplikácie Xbox, zistíte, že veľkosť súboru na PC je v skutočnosti 139,84 GB. To je dosť na to, aby sa rozplakali aj tie najväčšie SSD disky. Našťastie je len o niečo vyššia, ako sa pôvodne uvádzalo na konzole, pričom stránka obchodu Xbox Series X potvrdzuje stiahnutie 126,1 GB.

- Reklama -

Je na mieste spomenúť, že predinštalovanie hry Starfield sa na Xboxe začína vo štvrtok 17. augusta, zatiaľ čo hráči na PC si budú musieť na inštaláciu tejto beštie počkať do 30. augusta. Bethesda tiež nedávno potvrdila, že hra Starfield získala zlatý status, čo znamená, že je pripravená na expedíciu a nebude sa opäť odkladať.

Včera to bol trochu sviatok Starfieldu, pretože Bethesda usporiadala otázky a odpovede, v ktorých odhalila množstvo nových detailov o svojom pripravovanom epose. Medzi nimi sme sa dozvedeli, že Starfield má väzenský systém v štýle Skryimu, ktorý vás zavrie, ak vás prichytí pri zločinoch ako fretku, a tiež sme sa dozvedeli, že pacifistické behy naozaj nie sú vecou a že si môžete kúpiť dom vo všetkých veľkých mestách Starfieldu.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -