Novinár spochybňuje správu o možnom odklade GTA VI

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Začiatkom týždňa sa objavila správa magazínu Kotaku, ktorá poukázala na možný odklad ďalšieho dielu série Grand Theft Auto. Článok s odkazom na anonymné výpovede niektorých vývojárov spomínal, že produkcia začala naberať oneskorenie, z čoho bolo vedenie štúdia nervózne. Údajne išlo o jeden z dôvodov, prečo bola zrušená možnosť pracovať z domu.

Správa zároveň načrtla, že by vývojári hru nemuseli stihnúť pripraviť na vydanie v budúcom roku, na trh by sa teda mohla dostať až niekedy na začiatku roku 2026.

- Reklama -

Na článok zareagoval magazín Insider Gaming, ktorý je úzko napojený na vývojárov, takže pravidelne prináša informácie zo zákulisia. Kontakty využil redaktor Mike Straw, ktorý sa spojil s niekoľkými bližšie neznámymi vývojármi z Rockstar Games, aby sa dobral pravdy. Z rozhovorov údajne vyšlo najavo, že vývoj pokračuje podľa plánu. Straw v tejto súvislosti vyhlásil, že všetky zmienky o možnom odklade sú iba domnienkami.

Je samozrejme možné, že vývoj oneskorenie ešte len naberie, finálna fáza je spravidla veľmi náročná, ťažko sa teda odhaduje, kedy bude hra skutočne pripravená na vydanie. Nezostáva než dúfať, že sa tak nestane.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x