Tekken 8 si budete môcť vyskúšať v beta teste. Už o mesiac

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Najnovší diel bojovej série Tekken vyjde síce až v januári budúceho roka, ale pokiaľ by ste sa ho nemohli dočkať, šancu vyskúšať si hru môžete dostať už v októbri. Bandai Namco Studios začína registráciu do uzavretého beta testu hry.

Odo dneška presne za mesiac (20. októbra) začne uzatvorený beta test pre nadchádzajúci Tekken 8. V Bandai Namco Studios si pre perfektne načasované oznámenie pripravili špeciálny trailer, v ktorom zdieľajú aj pár ďalších informácií o hre samotnej. Beta test bude trvať tri dni – skončí teda 23. októbra.

- Reklama -

Keďže sa pôjde o uzavretý beta test, prístup do hry získate iba s včasnou registráciou. Tú si môžete vybaviť na oficiálnych stránkach Bandai Namco Europe. Registrácia je možná do 11. októbra, vybraným testerom budú potom prístupové kódy zaslané 18. októbra.

Uzavretý beta test hry prebehne na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Na účasť nepotrebujete Xbox Live Gold ani PlayStation Plus.

Vyskúšať si budete môcť 19 postáv vrátane novo oznámeného Fenga, ktorý sa prvýkrát objavil práve vo vyššie spomínanom traileri. Tešiť sa môžete aj na rôzne prostredia, módy, úpravu vzhľadu postáv či hernej lobby Tekken Fight Lounge.

- Reklama -

Tekken 8 vychádza 26. januára 2024 na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -