The Crew Motorfest bude čoskoro k dispozícii aj na Steame

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Sedem mesiacov po vydaní na Ubisoft Connect a Epic Games Store bude PC verzia The Crew Motorfest dostupná na Steame. Ubisoft sa postupne vracia na platformu Gabea Newella.

Arkádové preteky zasadené do otvoreného sveta krásneho havajského ostrova O’ahu budú na Steame od 18. apríla tohto roku. Produktová stránka je už dostupná a hru si môžete pridať do zoznamu prianí. Rovnako ako u iných hier od Ubisoftu, aj The Crew Motorfest vyžaduje účet tejto francúzskej spoločnosti. PC verziu ešte chráni Battle Eye None.

- Reklama -

Zapojte sa do rýchlych pouličných pretekov v rušnom meste Honolulu, preverte svoje schopnosti v teréne na popolavých svahoch sopky a naučte sa majstrovsky rezať zákruty. Užite si strhujúce jazdné aktivity a vyberte si, ako sa chcete zabaviť so svojimi autami! Objavte herné zoznamy a ponorte sa do tematických kampaní, ktoré vás vtiahnu do tých najzaujímavejších svetov automobilovej kultúry, vrátane amerických muscle cars, pouličných pretekov v japonskom štýle a legendárnych strojov z minulosti

láka na hru tlačová správa
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x