The Game Awards prinesie novinky až k 15 hrám

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Už dnes večer, resp. v noci nášho času (00:30 h), sa uskutoční ďalší ročník The Game Awards. Geoff Keighley, tvorca, producent a moderátor herných Oskarov, vie nalákať pozornosť množstva divákov, takže mu nerobí problém dohodnúť na šou zaujímavé oznámenia. Koľko ich bude dnes?

Vieme, že len počas pre-show bude prezentovaných 5 svetových premiér, čo znie veľmi dobre. Nie je však jasné, čoho sa odhalenia budú týkať. Očakávania od hlavnej šou sú preto ďaleko väčšie.

- Reklama -

Keighley na Reddite odpovedal na pár otázok ohľadom The Game Awards. Mimo iné tak prezradil, že sa v rámci hlavnej akcie dočká pozornosti viac než tucta hier. Či už pôjde o úplne nové oznámenia, alebo odhalenia nových detailov. Následne svoje vyhlásenie viac spresnil keď uviedol, že sa predstaví 12 až 15 titulov, medzi ktorými budú aj AAA hry. Upozornil na to portál Gaming Bolt.

Špekulácie poukazujú napr. na The Wolf Among Us 2. Dočkať by sme sa mali traileru a oznámenia dátumu vydania. Z potvrdených vecí môžeme zmieniť napr. detaily k Dragon Age 4, remaster titulu NieR Replicant, ukážku z It Takes Two, rozšírenie pre The Elder Scrolls Online, gameplay ukážku z Warhammer 40,000: Darktide, odhalenie tretej sezóny Fall Guys alebo predstavenie novej mapy v Among Us.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x