Tip na hru: Tram Simulator Urban Transit

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Aj vy máte radi tie hry, ktoré simulujú nejaký aspekt nášho skutočného života? Tak presne pre vás máme nasledujúci tip na hru, ktorá z vás spraví vodiča električky. Skôr než sa rozbehnete na Steam zaobstarať si ju za 20 €, mali by ste o nej niečo vedieť.

K dispozícii budete mať šesť rôznych vozidiel, ktoré otestujete v rámci príbehovej kampane obsahujúcej viac ako desať misií. Okrem príbehu je tu ešte režim kariéry, sandbox a samozrejme autoškola (električkoškola?), pričom nemusíte byť v meste jediným vodičom, ale pokojne sa k vám môžu pridať ďalší, až traja kamaráti, v multiplayeri.

- Reklama -

To by k tomu najdôležitejšiemu z oficiálneho opisu bolo všetko. Hra Tram Simulator Urban Transit vyšla zatiaľ iba na Steame za 20 eur, zatiaľ čo konzoly súčasnej aj minulej generácie, Epic Games Store a Microsoft Store sa dočkajú na jar.

Zaujímavé je, že majitelia produktov Bus Simulator 21 Next Stop – Official Tram Extension a/alebo Bus Simulator 21 Next Stop – Season Pass dostanú celú hru zadarmo, zatiaľ čo majitelia Tram Simulator Urban Transit dostanú spätne zadarmo prvý menovaný produkt, ku ktorému si ale musia kúpiť Bus Simulator 21.

S prípadnou kúpou ale možno ešte počkajte. Na Steame je prvých 28 užívateľských recenzií, pričom celkové hodnotenie je „zmiešané“. Hráči hre vytýkajú, že vlastne obsahuje len tri typy električiek v dvoch dĺžkach, len jedna električka má naozaj interaktívne ovládanie v „kokpite“ a celkovo titul pôsobí ako ušitý horúcou ihlou, ostatne mapa má byť prevzatá z predchádzajúcich autobusových hier štúdia.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -