Trailer na GTA VI už prekonal hranicu 100 miliónov zhliadnutí na YouTube

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Iba 24 hodín stačilo na to, aby prvý trailer na Grand Theft Auto 6 prekonal hranicu 100 miliónov zhliadnutí. Ide iba o oficiálne video na YouTube priamo od štúdia Rockstar Games. Nepočítajú sa do toho ďalšie verzie od iných kanálov.

Stačilo niekoľko ďalších hodín a video prekonalo celkový počet prehratí prvého traileru GTA 5, ktorý bol publikovaný pred 12 rokmi. Niet divu, že trailer na GTA 6 je najsledovanejším videoherným trailerom za prvých 24 hodín, potvrdila Guinessova kniha rekordov. Chýbalo málo, aby išlo o celkovo najsledovanejšie video na YouTube za prvých 24 hodín. Rekord drží Dynamite od K-Popovej skupiny BTS so 108 miliónmi zhliadnutí za jeden deň.

- Reklama -

Pokiaľ by sa prvý trailer na GTA 6 chcel stať najsledovanejším videoherným videom na YouTube, tak musí prekonať Subway Surfers. Tento mobilný hit od roku 2012 nazbieral 361 miliónov zhliadnutí. Video však malo zaplatenú reklamu.

Na trailer GTA 6 reagoval aj LeBron James. Americká basketbalová hviezda je dlhoročným fanúšikom gangsterskej série od Rockstaru. LeBron na sociálnej sieti X napísal, že Grand Theft Auto VI vyzerá neuveriteľne. Príspevok zdieľal Rockstar a prekročil 16,6 milióna zobrazení.

Grand Theft Auto VI vyjde v roku 2025 na PlayStation 5 a Xbox Series X/S. O PC verzii Rockstar opäť nehovorí.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -