Únik Call of Duty 2024 potvrdzuje novú hlavnú postavu a dejisko vojny

Mário Gurský Mário Gurský

Zdá sa, že herec, ktorý tvrdí, že jeho podobizeň bola použitá pre hlavného hrdinu hry Call of Duty 2024, prezradil ďalšie podrobnosti o hre.

Herec a spevák Luke Charles Stafford, ktorého si ako prvý všimol portál Insider Gaming, údajne na Facebooku napísal, že spoločnosť Activision používa jeho podobizeň pre hlavnú postavu, ktorá sa podľa jeho slov volá „Ratcliffe”, v hre Call of Duty, ktorej vydanie je naplánované na budúci rok.

- Reklama -

„Activision sa rozhodol prispôsobiť svoju ďalšiu hlavnú postavu, Ratcliffe pre Call of Duty z mojej tváre/podoby, som nadšený,” uviedol Stafford v príspevku. „Všetkým mojim spolubývajúcim z vysokej školy ešte z Andersonovej univerzity a z tých rokov v Smith Hall, keď sme hrali Black Ops 2 budúci rok sa môžeme znova pobiť, ale chcem hrať za seba.”

Insider Gaming uvádza, že Stafford zdieľal aj niekoľko obrázkov a videí, na ktorých je zachytený na scéne so zariadením na skenovanie tela a pozdravil sa s niekým, kto sa zdá byť členom tímu Call of Duty.

Meno hlavnej postavy naznačuje, že hra Call of Duty 2024 sa bude odohrávať počas vojny v Perzskom zálive a špekuluje sa, že pôjde o pokračovanie hry Black Ops: Cold War s názvom Black Ops: Gulf War. Major Peter Ratcliffe, je tiež bývalý vojak britskej armády, ktorý sa zúčastnil vojny v Perzskom zálive. Za chrabrosť v akcii dostal medailu za vynikajúce správanie.

- Reklama -

Staffordov nahlásený príspevok je najnovším z radu únikov informácií o hre Call of Duty 2024, ktorá by mala byť pokračovaním hry Black Ops: Cold War. Hra Call of Duty 2023 rovnako ešte nebola oficiálne odhalená, ale hovorí sa, že pôjde o Call of Duty Modern Warfare 3. Údajne ju vyvíja spoločnosť Sledgehammer Games a na trh sa dostane 10. novembra.

Medzitým pokračuje vývoj hier Call of Duty: Warzone a Modern Warfare 2, v ktorých najnovšie spolupracuje s postavami z filmu The Boys.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -