Úniky z hry Helldivers 2 odhaľujú gameplay za robotické vozidlo

Mário Gurský Mário Gurský

Séria únikov z hrania hry Helldivers 2 odhalila pohľad na pripravované robotické vozidlo. Jeden úryvok z hrania, ktorý odhalil redditor fozzye18, ukazuje hráča, ako vystupuje z robota, nastupuje do neho a potom sa prechádza po bojisku a strieľa z niečoho, čo vyzerá ako automatický kanón.

Od tohto prvého príspevku sa objavili ďalšie gameplaye s robotmi. V klipe vidíme výsadkovú loď, ktorá na bojisko položí mecha, do ktorého môže naskočiť Helldiver. Tento robot však na jednej strane strieľa z minigunu a na druhej strane z raketometu.

A ešte nedávno sa na sociálnych sieťach objavil gameplay hry Helldivers 2, ktorý nám poskytuje ďalší pohľad na spomínaných robotov. Ich pridanie do hry by nebolo veľkým prekvapením, a to nielen kvôli týmto únikom. Objavili sa totiž aj v oficiálnom traileri, ktorý bol pred mesiacom zverejnený na YouTube kanáli PlayStation. Spolu s prvým pohľadom sa nedávno spomínalo, že roboti prídu „čoskoro po uvedení na trh“.

O robotoch hovorili aj samotní vývojári, ktorí sa po vyriešení problému so servermi môžu pustiť do ďalšieho vylepšovania titulu. Informovali sme vás o tom aj v našom článku.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x