Update Microsoft Flight Simulator obohatil USA, ďalší rozšíri Veľkú Britániu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Tohtoročný návrat série Microsoft Flight Simulator znamenal pre mnohých prvý krok do sveta pilotovania. Pre mnohých to však bola šanca objavovať zákutia nášho sveta z pohodlia vlastného domova. O to viac, že sme v dobe globálnej pandémie koronavírusu, ktorá, až na výnimky, v podstate uzamkla svet.

Asi nikoho pre to neprekvapí, že práve svet a jeho spracovanie je niečo, na čo štúdio cieli. A to aj prostredníctvom pravidelných aktualizácií. Na sklonku septembra sme sa dočkali vylepšenia Japonska. Najnovšia prepracovala mapu USA, kde bolo pridaných približne 50 unikátnych pamätihodností ako napr. Biely Dom, Fort Knox či Hooverova priehrada.

- Reklama -

Januárová aktualizácia zas obohatí Anglicko, Írsko, Škótsko a Wales. Rovnako ako v prípade USA aj tu plánujú vývojári pridať v rozmedzí od 50 do 60 bodov záujmov.

Do Microsoft Flight Simulator pribudne aj podpora VR

Spolu s bezplatným obsahom rozširujúcim štandardný zážitok virtuálneho lietania stojí za zmienku aj fakt, že plnohodnotná podpora VR dorazí do hry už nasledujúci mesiac. Vývojári na svojom nedávnom Twitch streame potvrdili, že režim virtuálnej reality bude kompatibilný so všetkými hlavnými VR rodinami headsetov. Pôvodne totiž uviedli, že tak bude len v prípade HP Reverb G2.

V rovnakom streame odznela aj informácia, že do Microsoft Flight Simulator budú časom pridané aj helikoptéry. Stať by sa však tak nemalo skôr ako v roku 2022. Informácie priniesol portál GamingBolt.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x