War Mongrels je surová stratégia z prostredia druhej svetovej vojny

Michal Frajkor Michal Frajkor

Vývojárske štúdio Destructive Creations dnes počas svojho živého vysielanie predstavilo rozšírený, až 14-minútový gameplay. Počas neho sa môžeme bližšie pozrieť na hru War Mongrels. Ide o stratégiu, ktorej dej sa odohráva počas druhej svetovej vojny. Podobne ako vojna, aj táto hra obsahuje surové príbehy a hrateľnosť.

Počas hrania budete mať k dispozícii dve možnosti. Pripravený je mód pre hráčov, ktorý majú radšej tichý a nenápadný prístup. Ak ste skôr zástancom vtrhnutia sa do boja so všetkým čo máte a narobiť poriadny rachot, pre vás bude určený druhý herný mód. Ak sa aj rozhodnete hrou postupovať strategicky a potichu, ak vás odhalia neznamená to nutne koniec hry. Zachrániť sa môžete rýchlymi rozkazmi a plánovaním následnej taktiky.

- Reklama -

Interaktívny svet hry sľubuje množstvo plánovania, stratégia a súbojov, ktoré môžete prechádzať sólo, alebo v kooperácii s herným partnerom. Vývojári sa nám zdôverili s faktom, že dej hry je veľmi silno inšpirovaný historickými udalosťami. taktiež v hre nájdete reálne zbrane, uniformy a technológie, ktoré sa počas druhej svetovej vojny naozaj používali.

Hra nie je pre slabšie povahy, keďže autori chcú vyzdvihnúť surovosť a brutálnosť, ktorá počas druhej svetovej vojny zúrila na všetkých frontoch. Chcú tým, samozrejme, poukázať na skutočnosť, že vojna je zlá a ľudia kvôli nej trpia. Hra War Mongrels by mala vyjsť v roku 2021 a viac informácií sa môžete dozvedieť na oficiálnej stránke.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x