Watch Dogs Legion bližšie predstavil dodatočný obsah

Jozef Beke Jozef Beke

Očakávané, v poradí už tretie pokračovanie hry Watch Dogs sa nezadržateľne blíži. Watch Dogs Legion totiž vychádza už 29. októbra a dnes nám Ubisoft predstavil budúcnosť tejto značky. Okrem klasického Season Passu,bez ktorého sa nezaobíde pomaly už žiadna hra od Ubisoftu, budú k dispozícii aj rôzne doplnky zadarmo.

Pred mesiacom sme mohli vidieť kultovú postavu z prvého Watch Dogs, ktorá bude v Legion opäť plánovať prevraty. Aiden Pearce je hlavná postava z prvého dielu a dostane novú dejovú linku. Čo je ale na tejto veci najviac zaujímavé je to, že sa všetko nebude točiť len okolo jednej postavy.

- Reklama -

Asi najzaujímavejšou postavou z druhého dielu bol Wrench. Ikonická maska, typická pre motorkára, navyše vylepšená LED svetielkami. Autori hry nám potvrdili „nový gameplay“ aj pre túto postavu. V Legion sa tak stretneme s dvoma hlavnými postavami z predchádzajúcich dvoch hier.

Tretia postava zo Season Passu je Mina. Tá akoby z oka vypadla hrdinke z hry Control. Na postave boli prevádzané rôzne experimenty, ktoré samozrejme mali následky. Niet sa čomu čudovať, keď sa silou mysle dokáže infiltrovať do zakázaných oblastí.

Posledná predstavená postava je Darcy, členka Assassin’s Creed Brotherhood. Áno, Watch Dogs je priamo spojený aj s univerzom Assassin’s Creed. Bližšie informácie autori nešpecifikovali. Informoval o tom portál PCGamer.

- Reklama -
- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] roka nám Ubisoft nadelil už v poradí tretie pokračovanie známej série Watch Dogs. Číslovku tri by sme na tomto mieste vynechali, nakoľko titul priamo […]

trackback

[…] roka nám Ubisoft nadelil už v poradí tretie pokračovanie známej série Watch Dogs. Číslovku tri by sme na tomto mieste vynechali, nakoľko titul priamo […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x