Xbox exkluzivita Hi-Fi RUSH vyšla na PS5

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Podarenú rytmickú akciu Hi-Fi RUSH si od dnešného dňa môžu užiť aj majitelia PlayStationu 5. Ide o najnovšiu hru od japonského štúdia Tango Gameworks, kde vznikla hororová séria The Evil Within. Vydanie sprevádza launch trailer.

Hra pri svojom pôvodnom uvedení na trh na platformách Xbox Series X/S a PC získala od kritikov viac ako 20 dokonalých hodnotení a bola zaradená do viac ako 50 zoznamov Najlepšie z roku 2023

zhŕňa tlačová správa úspech Hi-Fi RUSH

Hráči na PS5 teraz môžu bojovať do rytmu v tejto mimoriadne dynamickej akčnej hre zasadenej do pestrého sveta, v ktorom sa všetko točí okolo rytmu hudby. Súčasťou dnešného uvedenia sú aj všetky aktualizácie a režimy, vrátane aktualizácie Arcade Challenge! Update!, ktorá obsahuje dva herné režimy navyše: BPM Rush! a Power Up! Tower Up!

- Reklama -

Hi-Fi RUSH sa sústredí na príbeh rádoby rockovej hviezdy Chaie a jeho partie, ktorí bojujú s megalomanskou robotickou korporáciou vo svete, v ktorom je všetka akcia synchronizovaná s rytmom hudby. Každý úder, blok, úhyb, skok a mnoho ďalšieho sa automaticky synchronizuje s rytmom hudby, takže hra poskytuje nielen vzrušenie, ale aj mimoriadne uspokojenie. Pohyby hráča sa neodvíjajú od hudby ako pri klasickej rytmickej hre – hráči majú slobodu ako v rýdzej akčnej hre. Zadávanie akcií do rytmu však zosilňuje útoky hráča spolu s hudbou.

Predtým od Microsoft na PS5 vyšla stredoveká príbehová adventúra Pentiment (tiež na Switch). Čoskoro bude nasledovať Sea of Thieves a Grounded (tiež na PS4 a Switch).

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x