Predobjednávky Xbox Series X budú spustené už čoskoro

Michal Frajkor Michal Frajkor

Cesta k vašej novej, vysnívanej konzole už nie je taká dlhá, ako sa mohla zdať. Samozrejme za predpokladu, že vašou vysnívanou konzolou je práve Xbox Series X. Predobjednávky budú podľa všetkého spustené čo nevidieť.

Najväčší austrálsky mobilný operátor Telstra úzko spolupracuje s Microsoftom vrámci programu Xbox All Access. Program ponúka prenájom hernej konzoly Xbox One spolu s predplatným Xbox Live za mesačný poplatok. Tí, ktorí sa prihlásili na odoberanie noviniek, dnes dostali správu s tým, že predobjednať konzolu Series X bude možné už čoskoro. Túto správu si môžete prečítať v plnom znení na Reddite.

- Reklama -

Operátor v správe informuje, že predobjednať si konzolu Series X vrámci programu Xbox All Acces bude možné v blízkej dobe a ponuka je exkluzívne pre zákazníkov operátora Telstra. Jednoducho povedané, musíte využívať niektorú z ich služieb.

Microsoft na druhú stranu zatiaľ nehovorí o tom, kedy budú spustené predobjednávky. Šéf Xboxu Phil Spencer sa nedávno vyjadril “iba” o tom, že ďalší Xbox Series X event bude už tento mesiac a mohlo by ísť o najväčší v tomto roku.

August je ale mesiac, kedy sa zvyčajne predobjednávky na nové konzoly spúšťajú, takže nebude žiadnym prekvapením, ak to tak bude aj v tomto prípade. Obe spoločnosti totiž už niekoľko mesiacov ubezpečujú hráčov, že výroba ich konzol ide podľa plánu a neovplyvnila to ani pandémia.

- Reklama -

Zdroj: VG247

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x