Xbox pripomína, že veľa hier z ich prezentácie vyjde aj na PlayStation

Michal Frajkor Michal Frajkor

Nie všetko, čo Xbox predstavil na svojej prezentácii budú exkluzívne tituly pre ich konzolu. Na prezentácii Xbox Games Showcase sa predstavilo množstvo hier, z ktorých niektoré sa dostanú aj na iné platformy ako Xbox. Spoločnosť Microsoft vo svojom tweete uviedla, že “mnohé” hry z Xbox Games Showcase budú dostupné na viacerých platformách.

“Keď hrajú všetci, vyhrávame všetci,” uviedol Microsoft. “Užite si ich, kde chcete a ako chcete.”

- Reklama -

Nie každá hra, ktorá bola predstavená počas Xbox Games Showcase, bude dostupná aj na iných platformách ako Xbox. Starfield, Fable, Forza Motorsport, Senua’s Saga: Hellblade 2 a Avowed sú exkluzívne pre konzolu Xbox. Fallout 76 je však dostupný na PlayStation a pravdepodobne tam zamieri aj nové rozšírenie Atlantic City.

Potom je tu Star Wars Outlaws, nová hra od Ubisoftu, ktorá sa chystá na Xbox aj PlayStation, ako aj na PC. Rozšírenie Phantom Liberty pre hru Cyberpunk 2077 vychádza na PlayStation, ako aj na Xbox a PC.

Microsoft urobil niečo podobné po májovej prezentácii PlayStation Showcase, keď pripomenul, že niektoré z hier na výstave Sony prídu aj na Xbox.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -