Among Us dostane novú funkciu. Posvieti si na cheaterov

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Among Us od vývojárov z InnerSloth už stihlo pobaviť hráčov takmer po celom svete. Veľa z nich si však spočiatku, resp. v počiatkoch znovuzrodenia hry, sťažovalo na cheaterov. Tí hranie samozrejme kazili.

Portál VG247 však prišiel s informáciou, že tomu by malo byť už čoskoro koniec. Teda úplne sa tomu zabrániť asi nedá, ale vývojári majú už čoskoro prísť s novou funkciou. Tá je pritom pomerne jednoduchá.

- Reklama -

V hre doposiaľ nefungovali, resp. neexistovali, žiadne účty a ani profily. Pred hraním ste si jednoducho napísali meno a to bolo všetko. Po novom však takéto profily pribudnú. Hráčom to tak uľahčí nahlasovanie podvodníkov či tých, ktorí hru úmyselne budú kaziť.

„Tento problém chceme riešiť. Ohľadom toho to bolo spočiatku dosť zlé. Spravili sme nejaké zmeny a vylepšenia. Niektoré cheaty sme tak odstránili, ale nepodarilo sa to pri všetkých. Robíme však maximum, aby ste si hru užili,“ uviedli vývojári.

Ak si chcete Among Us skutočne užiť, môžu vám pomôcť aj naše tipy. V nich sme vám prezradili ako čo najefektívnejšie hrať za Impostora a ako za Crewmate.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x