Call of Duty: Black Ops 6 bude v deň vydania v Game Passe

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Spoločnosť Microsoft počas týždňa potvrdila, že všetci predplatitelia služby Game Pass si zahrajú tohtoročné Call of Duty: Black Ops 6 bez ďalších investícií.

Oznámenie sprevádza filmový trailer a pripomenutie, že detaily o hre sa dozvieme 9. 6. po Xbox Games Showcase. Prvá prezentácia začína o 19:00 nášho času. Potom bude nasledovať špeciálny Direct venovaný čisto Black Ops 6.

- Reklama -

Minútovým filmom sa rozbieha teória Black Ops. Pripraviť sa máme na temnú kapitolu tejto série. Podľa všetkého nás opäť čakajú viac či menej tajné a obskurné vojenské operácie, ktoré sa vykonávajú v utajení v rôznych častiach sveta, ale sú spojené so skutočnými alebo existujúcimi udalosťami, konfliktmi a postavami. V Black Ops 6 by to mala byť vojna v Perzskom zálive. Nasvedčuje tomu Saddám Husajn a predchádzajúce informácie.

Vojna v Perzskom zálive prebiehala od augusta 1990 do februára 1991 medzi alianciou vedenou Spojenými štátmi americkými a Irakom po tom, čo Saddám Husajn nariadil inváziu do Kuvajtu.

Call of Duty: Black Ops 6 údajne vyjde 25. 10. 2024 na PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a Xbox One. Na potvrdenie platforiem sa ešte čaká.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x