Elon Musk sa objavil na turnaji Valorant. Prítomní sa doňho obuli kvôli Twitteru/X

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Aké ťažké je niekedy čeliť vlastným rozhodnutiam sa nedávno na vlastnej koži presvedčil Elon Musk, vizionár, šéf Tesly a zakladateľ spoločnosti SpaceX. Objavil sa na finálnom dni turnaja Valorant Champions 2023 a to si píšte, že obľúbencom publika nebol.

V jednom z prestrihov do publika na akcii Valorant Champions 2023 si kamera vybrala vzácneho hosťa. Priamo v obecenstve sedel Elon Musk. Akonáhle kamera zabrala tohto juhoafrického podnikateľa, diváci na mieste začali zmiešane tlieskať a bučať.

- Reklama -

„Odkiaľ to ide, to predsa nemôže byť odtiaľto. To je väčšia reakcia, než akú dostal [profesionálny hráč Valorantu] tenZ,“ uviedol jeden zo streamerov, ktorý aktuálne prebiehajúci herný zápas komentoval.

Elon Musk už na samotnom zábere pôsobil značne mrzuto. Na nálade mu určite nepridalo ani to, keď časť publika začala skandovať a vytlieskavať „Bring back the Twitter“, teda „vráť nám Twitter“. Dobre je to zrejmé na zábere zverejnenom Jakom Luckym.

Diváci tým narážajú na Muskovu intervenciu do spoločnosti Twitter, ktorá prevádzkovala rovnomennú sociálnu sieť. Tá však bola už pod vedením Muska premenovaná na X.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -