Ninja sa vrátil späť na Twitch. Podpísal niekoľkoročnú zmluvu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Jeden z najúspešnejších streamerov na svete, Ninja, sa vrátil tam, kde pred rokmi začínal, a to na streamovaciu službu Twitch. Informáciu priniesol GameSpot.

Populárny streamer Tyler „Ninja“ Blevins sa vracia do svojho predchádzajúceho domova, ktorý opustil po tom, čo sa upísal novej platforme od Microsoftu, Mixer. Tá však nedokázala konkurovať službe od Amazonu a spoločnosť sa preto rozhodla predať ju Facebooku, resp. službe Facebook Gaming.

„Som nadšený, že sa môžem vrátiť k streamovaniu na plný úväzok a spojiť sa s mojou vernou základňou fanúšikov,“ napísal Ninja v oficiálnom vyhlásení. „Dal som si čas, aby som sa správne rozhodol a Twitch ma počas celého tohto procesu podporoval a porozumel mojim cieľom.“

Okrem iného uviedol, že sa teší na túto spoluprácu, aby ukázal aký zmysluplný dopad môže mať táto úžasná komunita hráčov. Radosť z návratu domov majú pochopiteľne aj predstavitelia Twitch-u.

„Sme nadšení, že sa Ninja vracia k nám,“ uviedol viceprezident pre obsah Twitch, Michael Aragon. „Tyler je ikonou v hráčskej komunite a bolo úžasné sledovať jeho vplyv na herný priemysel i kultúru ako takú.“ Detaily zmluvy medzi Twitch-om a Ninjom, ktorý má vyše 15 miliónov predplatiteľov, nie sú známe. Podľa všetkého však opäť pôjde o viacročnú spoluprácu.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x