Sniper Elite 4 mieri na Switch

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Vývojári z Rebellion zverejnili prvý gameplay trailer z ich hry Sniper Elite 4, ktorá prichádza na ďalšiu platformu. Hráčov iste poteší informácia, že ešte tento mesiac si titul budú môcť zahrať prakticky kdekoľvek. Mieri totiž na Nintendo Switch. Informáciu potvrdil portál Eurogamer.

Stane sa tak už 17. novembra. Hra bude podporovať solo, co-op, multiplayer, pričom posledné dve spomínané režimy sú k dispozícii lokálne až pre štyroch hráčov, alebo online. Switch navyše ponúkne aj gyroskopické zameranie pohybu či podporu ovládača Pro Controller.

- Reklama -

To všetko v cene približne 40 €. V prípade, že si hru objednáte priamo cez eShop spoločnosti Nintendo, vyjde vás to lacnejšie.

Sniper Elite 4 bezprostredne nadväzuje na udalosti tretej časti. Taktická streľba z pohľadu tretej osoby vás vezme do Talianska v roku 1943, kde si hráči môžu vychutnať slnkom zaliate stredomorské pobrežné mestá. Chýbať však nebudú ani starobylé lesy, horské údolia a kolosálne nacistické megaštruktúry. Na záver len dodáme, že hra bola dobre prijatá aj v radách kritikov, keď sa priemerné hodnotenia pohybujú len málo pod 8/10.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x