Soulslike Flintlock: The Siege of Dawn, inšpirovaný God of War, sa odkladá na rok 2024

Mário Gurský Mário Gurský

Flintlock: The Siege of Dawn, pripravovaná Souslike hra od vývojárskeho štúdia Ashen, A44, bola odložená na rok 2024. Spoločnosť oznámila odklad na oficiálnom účte hry na Twitteri minulý týždeň v malom vlákne, v ktorom zdôvodnila, prečo sa tak rozhodla. „Chceme informovať našich fanúšikov o vývoji hry Flintlock“ píše na začiatku „Chystáme sa informovať hráčov o novinkách v hre Flintlock: The Siege of Dawn. Aby bol Flintlock pri uvedení na trh absolútne najlepším zážitkom, rozhodli sme sa posunúť vydanie hry na rok 2024.

„Usilovne sme pracovali na vytvorení jedinečného a detailne prepracovaného otvoreného sveta plného napínavých súbojov, obohacujúceho prieskumu a skutočného pocitu objavovania. Pre celý náš tím je dôležité, aby bol Flintlock výnimočným zážitkom, a dlhujeme to sebe aj vám všetkým, ktorí hru sledujete od jej oznámenia, aby sme z nej urobili čo najpôsobivejšiu a nezabudnuteľnú hru.”

- Reklama -

Vo vlákne sa tiež zdieľalo, že tím má veľa „vzrušujúcich vecí, ktoré chce ukázať”, a že čoskoro budú ďalšie aktualizácie. Hru sme si mohli pozrieť v akcii na minuloročnom veľtrhu Gamescom a vzhľadom na to, že tohtoročné podujatie sa uskutoční v auguste, je možné, že sa tam objaví znova.

Flintlock je pomerne veľkým odklonom od prvej hry Ashen od A44, aspoň po vizuálnej stránke, keďže tento titul mal oveľa viac štylizovaný vzhľad (aj keď obe hry samozrejme spadajú do žánru podobného Souls). Jeden veľký rozdiel medzi nimi je, že Flintlock nebude mať online kooperáciu ako Ashen, ako A44 povedal v jednom z minuloročných rozhovorov. Namiesto kooperácie sa k vám pridá líška podobná bytosť Enki, ktorá s vami môže bojovať v boji, takže na svojej ceste nebudete sami.

Kedykoľvek hra Flintlock v roku 2024 vyjde, môžete očakávať, že si ju zahráte na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -