Svetoznámy streamer Ninja bojuje s rakovinou. „Choďte na preventívky,“ odkazuje fanúšikom

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Jeden z najpopulárnejších streamerov sveta Tyler „Ninja“ Blevins odhalil verejnosti chúlostivú a trochu šokujúcu správu. Pri kožnej prehliadke mu lekári diagnostikovali rakovinu kože. Melanóm sa objavil na chodidle, rakovina bola našťastie nájdená v rannej fáze.

Ninja už dlhé roky patrí medzi internetové celeberity s jednou z najväčších fanúšikovských základní. Jeho dosah je obrovský, a do sveta preto teraz vyslal odporúčania nielen svojim sledujúcim. Pred niekoľkými týždňami ho totiž jeho manželka objednala k dermatológovi na pravidelnú kontrolu. Na spodnej časti chodidla sa totiž objavilo znamienko, ktoré si chcel nechať odstrániť, čisto z opatrnosti. Ešte že tak urobil.

- Reklama -

Z onoho znamienka sa totiž stal zhubný melanóm. Je to jeden z menej bežných typov rakoviny kože, ale je príčinou najväčšieho počtu úmrtí na tieto nádorové ochorenia. „Lekári boli optimistickí, zachytili ho v ranej fáze,“ vysvetľoval Ninja. V jeho blízkosti sa však objavila ďalšia tmavá škvrna, ktorú následne podrobili biopsiou a odstránili väčšiu oblasť okolo melanómu s nádejou, že pod mikroskopom uvidia jasné nemelanómové okraje a budú vedieť, že sa ochorenia zbavili.

Ninja využil túto príležitosť na to, aby vyzval svojich divákov a všetkých ďalších, aby sa uistili, že budú sa budú pravidelne kontrolovať a starať sa o seba. „Som vďačný, že mám nádej, keď sa na to prišlo tak rýchlo, ale berte to prosím ako odporúčanie, aby ste chodili na kožné prehliadky,“ zakončil svoje oznámenie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x