Until Dawn – skvelá interaktívna dráma – skutočne dostane vylepšenie pre PS5 a PC

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Spoločnosť Sony po prerobení dvoch dielov The Last of Us prichádza s ďalším remasterom. Novú verziu dostane interaktívna dráma Until Dawn, ktorú v roku 2015 pre PlayStation 4 vytvorilo štúdio Supermassive Games.

Prepracované a vylepšené Until Dawn vyjde v tomto roku na PS5 a PC. Áno, Sony spomína obe verzie. Vyzerá to, že vyjdú spoločne.

- Reklama -

Until Dawn je podľa Sony hororový zážitok definujúci žáner. Na týchto základoch stavia vylepšená verzia, ktorá má priniesť väčšiu emocionálnu hĺbku, vylepšenú grafiku a úplne novú zvukovú kulisu. Hra beží na Unreal Engine 5 a bude vylepšená naprieč všetkými oblasťami, vrátane animácií, postáv, prostredia, efektov i novej perspektívy vďaka začleneniu kamery z pohľadu tretej osoby. Nielen pre fanúšikov pôvodnej hry sú lákavé vylepšené a nové lokácie s novými interakciami a zberateľskými predmetmi.

O toto všetko sa postará štúdio Ballistic Moon. Tento tím sa skladá z bývalých vedúcich predstaviteľov Supermassive Games, takže autorov Until Dawn.

Pôvodný Until Dawn má vysoké hodnotenia a hráči si hru obľúbili vďaka tomu, ako záleží na ich voľbách, aby sa skupina ôsmich stredoškolákov dožila rána v horskej chate nachádzajúcej sa v hlbokých lesoch. Tu sa presne pred rokom stratili dve dievčatá. Už ich nikdy nikto nevidel. Boli to kamarátky týchto odvážlivcov.

- Reklama -

Záleží iba na vašich činoch a rozhodnutiach, ako bude hra prebiehať a ako skončí. Postupne sa dostanete do kože všetkých členov skupiny a cez ich voľby a interakcie určíte, kto sa dožije rána. Zakaždým budete svedkami iného výsledku.

Nedávno bola navyše predstavená filmová adaptácia Until Dawn. Pod palec si ju vzali hororoví veteráni: režisér David F. Sandberg a scenárista Gary Dauberman.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x