Vieme viac o ľuďoch, ktorí v úvode Gamescom Opening Night Live vybehli na pódium

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ako sme dnes už písali, úvod tohtoročného Gamescomu patril Toddovi Howardovi, Starfieldu a rovnako tak skupinke ľudí, ktorí sa dostali na pódium. Zistili sme, čo sú títo ľudia zač.

To čo sa stalo pri záverečných momentoch The Game Awards 2022 si Gamescom Opening Night Live zažil hneď v úvode. Na pódium sa dostala dvojica, ktorá prenos na pár sekúnd ochromila.

- Reklama -

Počas úvodných slov moderátora Geoffa Keighleyho vtrhli na pódium dve osoby. Jeden z nich pristúpil priamo k mikrofónu v Keighleyho rukách a povedal: „Bill Clinton chce hrať GTA 6…. Bill Clinton, GTA 6. Chcem hrať GTA 6.“ To je zjavne narážka na pódiového narušiteľa z The Game Awards 2022, ktorý prerušil oslavu hry roka od spoločnosti FromSoftware slovami: „Chcem sa všetkým poďakovať a povedať, že myslím, že chcem nominovať túto cenu môjmu reformovanému ortodoxnému rabínovi, Billovi Clintonovi. Ďakujem vám všetkým.“

Na pódium rýchlo prišla ochranka a vyviedla dvoch narušiteľov z pódia, zatiaľ čo publikum bučalo. Keighley vyjadril svoje sklamanie slovami: „Som naozaj sklamaný… To je jednoducho také sklamanie. Toto je taký výnimočný večer pre toľko vývojárov a je naozaj sklamaním vidieť niekoho, kto sa takto správa. Ale my ideme hneď ďalej, máme pred sebou veľa skvelých hier, ktoré vám chceme ukázať.“

Po minuloročnom udeľovaní cien The Game Awards Keighley potvrdil, že narušiteľ pódia bol zatknutý. Zrejme podobný proces čaká aj utorkových nespratníkov.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -