Vo dvojici ide všetko lepšie! Steam ponúka zľavy na hry pre viacero hráčov

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ak už vás nebaví hrať len singleplayerovky a radi by ste si užili srandu s kamarátom vo virtuálnom svete, tak vás poteší festival vzdialeného hrania na Steame. Ten ponúka v zľave zaujímavé hry pre viacerých hráčov. A nie, nejde len o bežné multiplayerovky, ale aj o hry s príbehom, ktorý vás vtiahne a len tak nepustí. A práve na tie sa dnes pozrieme.

Začneme jednou z najlepších kooperatívnych hier. V It Takes Two sa vydáte na bláznivú cestu svojho života. Dvaja hráči sa vžijú do rozhádaných manželov a rodičov. Ich dcéra už mala dosť toho, ako sa stále hádajú a kúzlo ich premenilo na malé bábiky. Spoločne sú uväznení vo fantastickom svete, v ktorom ich čaká množstvo nepredvídateľných situácií. Ak ich majú zvládnuť, musia – hoci neochotne – začať spolupracovať a pokúsiť sa zachrániť svoj zničený vzťah. Vy musíte spolupracovať s druhým hráčom, aby ste dokázali prejsť výzvami, nakopali chundelaté chvosty gangsterských veveričiek, pilotovali pánske spodky alebo sa prešli kúzelnou snehovou guľou na boboch. Tu je možné takmer všetko.

- Reklama -

Ak ste práve dostali chuť na toto dobrodružstvo, tak sa vám nečudujeme. Skvelé na tom je, že stačí, aby si hru kúpil iba jeden. Druhého hráča totiž môžete pozvať prostredníctvom Friend’s Passu. Teraz môžete mať It Takes Two iba za 9,99 eur.

V rovnakom duchu je A Way Out za 5,99 eur. Hru vytvorili rovnakí autori a rozdiel je iba v tom, že ide o akčnejší titul zameraný na dvoch väzňov, ktorí sa rozhodli zosnovať smelý útek z väzenia. Spočiatku napínavý únik sa rýchlo mení na nepredvídateľné emotívne dobrodružstvo.

Overcooked! 2 za 5,74 eur prináša veľa zábavy pri kulinárskych výzvach. Ako kuchári musíte spolupracovať, aby ste včas uvarili jedlo a prekonali všetky prekážky. Hrať môžete pri jednom počítači, prípadne online až v štyroch.

- Reklama -

Vypustiť paru môžete pri zápasoch jeden na jedného v krvavej bojovke Mortal Kombat 11, ktorá je teraz za 4,99 eur. Tiež sa ponúka kartová hra UNO za 3,99 eur. Dobre, to už sme trošku uhli z príbehu, tak sa do neho vráťme v druhom dobrodružstve Yarnyho v Unravel Two za 3,99 eur, kde budete rozvíjať vzťahy s ostatnými postavičkami, starať sa o priateľstvo a poskytovať si na spoločnej ceste podporu.

Všetky hry, ktoré sú v zľave, sú k dispozícii na tomto mieste. Pozor! Čas na kúpu máte len do pondelka 19. februára do 19:00 h.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x