Starfield a Indiana Jones údajne vyjdú aj na PlayStation 5

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Microsoft zrejme prehodnotil svoje plány ohľadom vesmírneho RPG od Bethesdy, hra podľa všetkého bude uvoľnená aj pre PlayStation 5. A tým to nekončí.

Microsoft zrejme plánuje uvoľniť svoje hry pre konkurenčné platformy. Správa magazínu The Verge, ktorá sa opiera o zdroj oboznámený s plánmi Microsoftu, tvrdí, že spoločnosť teraz rozhoduje o tom, aké tituly uvedie na konzolách PlayStation 5 a Nintendo Switch.

- Reklama -

Súčasťou nového plánu má byť Indiana Jones z produkcie štúdia MachineGames. Hra by mala vyjsť koncom tohto roka na PC a mašinách Xbox Series, s odstupom niekoľkých mesiacov by sa však mohla objaviť aj na PS5.

Treba pripomenúť, že sa v tomto duchu nedávno hovorilo aj o Hi-Fi Rush a Sea of Thieves. Server XboxEra dodáva, že v týchto plánoch figuruje aj minuloročný Starfield. Microsoft údajne chce vydať vesmírne RPG od Bethesdy na konzolách PS5 niekedy po uvedení rozšírenia Shattered Space. Prídavok by sa mal objaviť niekedy počas tohto roka.

Pred vydaním Starfieldu sa o exkluzivite tejto hry vášnivo diskutovalo. V tejto súvislosti je na mieste poukázať na slová generálneho manažéra marketingového oddelenia Aarona Greenberga, ktorý v polovici roku 2021 uviedol, že nejde o obyčajnú časovú exkluzivitu, načo sa všeobecne počítalo s tým, že na ostatné platformy nikdy nedorazia. Teraz sa však zdá, že Microsoft svoje plány prehodnotil. Zatiaľ však stále ide o nepotvrdené správy.

- Reklama -
- Reklama -
4 komentárov
4 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
pan Qaqa

Starfield ma nezaujima, pripada mi moc nudne a roztahany, ale Indiana by mohol prekvapit. Aj ked tiez isto nekupim za plnu cenu, lebo ten pohlad z prvej osoby mi tam nesadol. Mozno ked budeme vidiec viac, tak sa to vo mne otoci.

pan Qaqa

Obavam sa toho pohladu, lebo za takmer 30 rokov co hravam, tak fps boli akcne hry. Indiana predpokladam ze bude liezt, skakat, hupat sa, utekat pred valiacim kamenom atd. Tam mi to tps bude chybat. Aj ked sa mi zda, ze v ukazke sa zhupol na lane v tps, tak ak by to plynulo prechadzalo medzi pohladmi, bolo by to asi dobre. Ale je to Jones, ten uz z podstaty nemoze byt zly 🙂

Sonata

to bolo snad istota ze starfield vyjde aj na ps5, za najblizsich 10 rokov tam vyjde este najmenej tak 3 v roznych verziach

Naša relácia

- Reklama -
4
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x